Avcılar Asansör

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Bizim Asansör Ailesini yakından tanımak ister misiniz?

Asansör dünyasında kazananlardan olmak için doğru adımları atarak profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihi olan Bizim Asansör 2015 yılından itibaren birikmiş tecrübemizle faaliyet göstermektedir. Asansör sanayi sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik ve en kaliteli çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz,faaliyetlerine montaj,revizyon,bakım ve onarım hizmetleri vererek başlamıştır.

Her geçen yıl çalışma arkadaşlarımızı ve müşteri portföyünü arttırarak devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak Asansör Sanayi sektörünü tek bir marka altında birleştirerek, sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.Günümüz Asansör sektöründe önemli olan hizmet ihtiyacı konusunda şirketimizin markası ile Türkiye’nin en büyük Asansör sektöründe faaliyetimize devam ediyoruz. Sektörde bir çok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, hizmet ihtiyaçlarının kaliteli bir biçimde çalışmamızı sürdürüyoruz. Kendini daima geliştirerek ihtiyaçlara en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş,gelişime odaklanmış ve daime günün ilerisinde olma prensibiyle hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.